Anasayfa

   
   AÇIK VE KAPALI ALAN SEÇENEKLERİ

   Yanyana iki binadan oluşan restoran kompleksinin odalardan    oluşan    kapalı alanları bu binaların içindedir. Solda bir iç    mekan görüntüsü bulunuyor.

   Ayrıca restoranımızın iki adet açık alan dış mekan seçeneği var.    Soldaki fotoğraflarda bu açık alanlar görülmektedir. Bu açık    alanlardan biri hemen restoran girişinde yeşil halı serilmiş olan    alandır, diğeri ise yeşil çimler ve çiçeklerle kaplı bahçedir.

   Dış mekanlarımızda aynı anda 300 kişiyi ağırlayacak    kapasitemiz var, iç mekanlarda ise aynı anda 120 kişiye hizmet    verebilecek kapasitemiz mevcuttur ve iç ve dış mekan kapasitesi    artırılabilir durumdadır.

   YEMEK ORGANİZASYONLARI

   Restoranımızda nişan, düğün ve doğum günü    kutlamaları için yemek organizasyonları yapılmaktadır.    Ayrıca şirket iş toplantıları, özel yemekli toplantılarda    organize edilmektedir.
Erbil Fish Restoran canlı ve donmuş balık çeşitleri, ara sıcakları, soğuk mezeler, içecekler, kapalı ve açık alanları ile çocuklar ve aileler için eşsiz bir mekandır. Evinizin nezih ortamında dostlarınızı balık ile ağırlamak istiyorsanız, Erbil Fish Restoran lezzet, çeşitlilik, hijyen ve zamanında servis ile sizin için en güvenilir mekandır. Zamanında paket servis teslimi için en az 30 dk önce balık, soğuk meze ve ara sıcak siparişlerinizi bildirmeniz yeterlidir.
Rezervasyon yapmak, geniş yemek organizasyonları düzenlemek ve paket servis talepleriniz için aşağıda yazılı olan e-posta adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. abas@erbilfish.com - nbas@erbilfish.com ve rez@erbilfish.com

TOPTAN VE PERAKENDE BALIK SATIŞI
Şirket olarak perakende ve toptan balık satışları da yapmaktayız. Yaklaşık 40 çeşit taze ve dondurulmuş balık ve balık ürününün toptan olarak yerel pazarlara, restoranlara, otellere ve perakende sektöründeki işletmelere satışları yapılmaktadır.
Ayrıca restoranımız da dondurulmuş çeşitli deniz ve tatlı su balıkları ve canlı balık olarak yerel sazan balığının perakende satışı yapılmaktadır.
Canlı sazan balığını özel akvaryumu içinde görmek için restoranımızı ziyaret edebilirsiniz.

  Toptan balık satışları hakkında daha detaylı bilgi almak   veya sipariş vermek için aşağıda yazılı olan e-posta adresine   e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.
   abas@erbilfish.com ve order@erbilfish.com


   ERBIL FISH DENİZ ÜRÜNLERİ YEMEKLERİ

   Menümüz de canlı sazan, taze deniz ve tatlı su    balıkları, soğuk mezeler, ara sıcaklar ve zengin bir    içecek çeşidi bulunmaktadır.


   Yemek organizasyonları ve balık siparişleriniz için    aşağıda ki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

   abas@erbilfish.com
   nbas@erbilfish.com
   order@erbilfish.com

   ©All Rights Reserved 2010 - 2013
                                                      Designed by Mustafa KILIC - mustafakilic-b@hotmail.com